K môjmu autu som sa dostal čistou náhodou. Pôvodne som išiel pozrieť dva Golfy 6. generácie, z ktorých som nemal po obhliadke moc dobrý dojem, a nakoniec som nezobral ani jeden. Počas cesty domov som sa zastavil v jednom autobazári, ktorý som mal po ceste, a hneď mi padol do oka môj Leon. Od predajcu som dostal všetky potrebné info o aute, všetko som na ňom skontroloval a na druhý deň som si preň už išiel.
Už to budú skoro 4 roky a užil som si s ním veľa srandy. Je to vlastne moje prvé auto. S tuningom som začal asi pol roka po kúpe a očarilo ma, ako parádne sa auto správa v zákrutách. Po prvých úpravách už nebolo cesty späť. Tak nejak vznikol môj projekt.


Komentáre