Predstavujem vám môj projekt Seat Leon 1m, auto bolo donesené z východu v hroznom stave🤦♂️. Najprv sa dala do kopy karoséria-interiér a začala sa príprava na úpravu. Auto vlastním cez 2 roky ale stále je na ňom čo robiť.

Predstavujem vám môj projekt Seat Leon 1m, auto bolo donesené z východu v hroznom stave🤦♂️. Najprv sa dala do kopy karoséria-interiér a začala sa príprava na úpravu. Auto vlastním cez 2 roky ale stále je na ňom čo robiť.
Motor rotačka 1.9tdi 81kw. Úpravy na motore: turbo s arl 110kw,úprava sania,egr off, upravená riadiaca jednotka,intercoller sériový preč a vymenený za veľký,väčšia hlava čerpadla na 12mm plus vymenené vstrekovače a samozrejme výfuk starí išiel preč a od turba až po koniec priechodný výfuk
Podovzok výškovo nastaviteľný TA-Technix výška nastavená úplne pokiaľ to išlo stočiť.
Na interiéri momentálne vymenené sedačky predné a zadné za pološportové. Chystá sa prečalúniť interiér do alcantari a ostatné veci by ostali zachované od série.
Na exteriéri bola zmena farby a to fóliou od teckwrapu plus vlastný návrh na polep.

Komentáre