Túto špecifickú Miatu vlastním skoro 4 roky a predtým som mal čiernu novšiu 2 roky. To bol primárny dôvod prečo som bol ochotný vôbec kúpiť tento predražený malý japonský šerbel.
A prečo vlastne MX5? Lebo Need for Speed Undergorund 2 a začiatočné auto MX5 kedy som si ako dieťa povedal že to raz budem mať, a tak som sa dostal k NB a následne k NA a jej ikonickým vyklápacím svetlám (ináč je to horšia NB)
Pri kúpe mi išlo hlavne o stav auta, bol to dovoz z Holandska a išlo o absolútne sériový cukrikovy kúsok bez akýchkoľvek úprav a až na podvozok a kolesá to tak aj malo ostať. Následne išli agresívnejšie kolesá, pomedzi to nejaký servis opravy úpravy a zrazu auto už séria nebola a tak sme pokračovali vlastne až do dnešku. Momentálne jediná vec čo na aute neprešlo repasom je motor.


Komentáre