V časti exteriéru toho bolo upraveného asi najviac, a taktiež sa Lexus líši svojim výzorom najmä v exteriéri. Myslím si, že sa ako prvý, do očí bije custom žlto-čierny polep, ktorý sa rozlieha takmer po celej ploche auta. Chcel som ísť do niečoho jedinečného, a pre mňa, bol polep ta správna cesta, ako si auto zjedinečniť na cestách. Jednoducho ma láka, a nebojím sa ísť do niečoho extravagantnejšieho, pretože si myslím, že auto a jeho výzor nás definuje a odzrkadľuje, kým sme. Ako ďalšiu vec, spomeniem krásne krídlo z Lan Eva IX, ktoré podľa môjho gusta sedí na kufor ISka, a tak som si ho musel zohnať a namontovať. Exteriér taktiež zdobia štyri biele viac-lúčové 17-palcové disky, ktoré podľa mňa dokonale pasujú k ostatným estetickým úpravám a celkovému vzhľadu. Je mi jasné, že mnoho ľuďom sa tento vzhľad páčiť nebude, a že to nie je každého šálka kávy, ale ako sa vraví 100 ľudí, 100 chutí, a auto je moje, radosť pôsobí hlavne mne :) Ďalej pribudli a taktiež pridali na vzhľade úplne nové predné svetlomety s čiernym chróm, ktoré dodali predku auta trochu novoty a čistoty celkového vzhľadu. Predok auta tiež zdobí aj TTE lipo, ktoré dodáva prednej časti agresívnejší OEM look. Kapota auta, je olepená v karbónovej fólii, čo pre mňa dodáva farebný kontrast, ktorý sa mi páči. A ako poslednú vec, ktorú spomeniem je zväčšený, koncový priemer výkuku, aby viacej vyplnil miesto v nárazníku.
Komentáre