Potreboval som šikovné auto na cestovanie do práce, ideálne s automatom… a trošku sa to vymklo spod kontroly. Z auta na dochádzanie sa stala srdcová záležitosť – až do infarktových stavov 😂

Potreboval som šikovné auto na cestovanie do práce, ideálne s automatom… a trošku sa to vymklo spod kontroly. Z auta na dochádzanie sa stala srdcová záležitosť – až do infarktových stavov 😂
Klasika chrochtačik 2.0tdi a chip veď čo by to bolo za tédéíí bez chipu ✌🏼
Coilovers
Viac menej S-line, len sa dorábal ambient, volant z po fl verzie, shiftknob od @wearelikewise z Austrálie a červené pásy lebo veď červená je +5hp 😎
Z exterieru sú najhlavnejšie za mňa brzdy od @BigBrakeSystem (predok 6piest 375mm, zadok séria len kotúč sa dal iný nech to vyzerá 356mm),maxton doplnky okolo celého auta+4té brzdové svetlo lebo veď 3 nestačia ,výfuk od @LSP_customs a kedže to je chrochtačik tak sa to doplnilo sound generátorom značky Maxhaust nech to aspoň trošku znie 😅,disky Rotiform SIX.

Komentáre